•  
  •  
  •  

Kalite Kumaşla Başlar, Hizmetle Bütünleşir

YILMAZ KUMAŞÇILIK

Dış giyime yönelik dokuma kumaş konusunda uzman olan YILMAZ KUMAŞÇILIK 1992 yılında kurulmuştur. YILMAZ KUMAŞÇILIK kendi alanında müşterilerine zengin kumaş çeşitleri sunmakla birlikte hizmeti ve kalitesiyle ön plana çıkmaktadır.

YILMAZ KUMAŞÇILIK, Türk Tekstil’in merkezi olan Merter’de 1200 m2’lik showroom ve ham bez deposu ile müşterilerine hizmet vermektedir. Numune kumaş showroomunda pamuklu dokuma kumaşlardan ketene, elastik kumaşlardan ipliği boyalı ve reaktif, pigment, sülfür boyalı kumaşlara kadar, baskılı ve düz olmak üzere geniş ürün yelpazesi ile binlerce çeşit hazır numune kumaşlar bulundurmakta ve anında servis vermektedir.

Alınan siparişleri zamanında ve daha hızlı teslim edebilmek için de, hambez deposunda her an sevke hazır, yaklaşık 50 değişik konstrüksiyonda ağırlıklı ithal ve yerli % 100 pamuklu hambezler ve ithal %100 keten olmak üzere 2 milyon metrenin üzerinde ham bez stoğu hazır tutmaktadır.

Kumaş koleksiyonunu iç ve dış piyasalardaki müşterilerine sunmaktadır. İhracatımızın çoğunluğu Almanya, İngiltere, Fransa ve Hollanda başta olmak üzere Batı Avrupa, Doğu Avrupa ve Amerika’ya yapılmaktadır.

Değişen moda trendleri doğrultusunda müşteri tercihlerini ön planda tutan YILMAZ KUMAŞÇILIK, dokuma kumaş üzerine eğitimli ve nitelikli personeliyle müşteri odaklı çalışmaktadır. YILMAZ KUMAŞÇILIK; geniş ürün yelpazesi, kalite, esnek üretim seçeneği, hızlı servisi, hızlı termini, zengin renk seçeneği ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Yurtiçi fuarların yanı sıra yurtdışı fuarlara katılarak (PremiereVision Paris ve MunichFabricStart ) yeni koleksiyonlarını ve YILMAZ KUMAŞÇILIK hizmet kalitesini yurtdışında sergilemektedir.

YILMAZ KUMAŞÇILIK, kaliteye önem vererek müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.